0536 311 72 59 

0554 530 97 48

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda

Kayseri Emniyet Evden Eve Nakliyat hakkımızda tanıtım yazısı

Hakkımızda

Yıllar boyu süre gelen Evden Eve Nakliyat çalışmalarımızı 2000 yılında şirketleştirerek siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için ilk adımı atmış bulunduk. 

Kayseri Evden Eve Nakliyat sektöründe 2000 yılından bugüne Çalışmalarımızı gün be gün arttırarak, firmamızı günden güne geliştirerek, güvenini kazandığımız siz değerli müşterilerimize daha kaliteli, daha iyi Evden Eve Nakliyat hizmet vermeye devam edeceğiz.


Kayseri Emniyet Evden Eve Nakliyat Sizlere Kaliteli ve Güvenilir Evden Eve Nakliyat Sunuyoruz.Kayseri Emniyet Evden Eve Nakliyat Aracı Kayseri Evden Eve nakliyat firmaları arasında kendini kanıtlamaya çalışan ve bu konuda diğer firmaları geride bırakmayı hedef haline getirmiş bir firmayız. Hakkımızda ne söylenirse söylensin bizler öyle bir ekibiz ki Kayseri  evden eve taşıma firmaları hususunu herkesten daha iyi araştırıp geliştirerek uygulamaktayız. Her zaman değişikliğe uğrayan araç taşıma sistemleri ve bu sistemlerin araçlara uygulanıyor oluşu ile değişen araç kullanım prensiplerini öğrenmek adına kurslara katılım göstermekteyiz. Kayseri Evden Eve Nakliye firması elemanları olarak her zaman diliminde tecrübemize tecrübe katmakta ve en gelişmiş teknolojilerle insanlığa hizmet etmeyi birincil amaç edinmiş bulunmaktayız. Kimi zaman ev taşıma kimi zaman ofis yer değişikliği ya da şehir değişimi gibi durumlarla karşı karşıya kalmakta ve bizden beklenilen hizmet anlayışını en prensipli şekilde yerine getirmekteyiz.

 

 

Misyon

 

Faaliyet alanımızdaki yeterliliğim izle yaşama değer katan kaliteli Şhir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, sunmak; müşterilerimize değer verip, tedarikçilerimize değer katmak; öğrenen ve paylaşan organizasyon kültürünün rekabette etkili güç olacağının bilinciyle, çalışan memnuniyetini artırmaktır.

Vizyon

Hizmet verilen alanlarda güvenli, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile küresel pazarda müşterimiz olan evden eve nakliyat üstün hizmet sunmak ve tüm paydaşlarımıza katma değer yaratmak.

​​​​

 

Etik İlkelerimiz

Kurulduğu günden bugüne kadar, benimsediği tüm temel değerlerine ve ilkelerine sadık kalarak faaliyetlerini gerçekleştiren Emniyet NAKLİYAT, aynı hedefi benimseyen çalışanlarını yüksek niteliklere sahip kurumlaşmalara dönüştürmeyi ilke edinmiştir.

Faaliyetlerimizden etkilenen ve etkilendiğimiz müşterilerimiz, çalışanlarımız, mal ve hizmet aldığımız kuruluşlar, içinde bulunduğumuz toplum ve yasal otoriteler ile açık, dürüst ve tutarlı bir işbirliği sergileriz.

Paydaşlarımızın beklentilerini karşılamak ve daha ötesine ulaşmak; her biri Emniyet nakliyat kayseri’ın etik ilkelerini benimsemiş, yenilikçi ve yaratıcı düşünen, ortak hedefler doğrultusunda takım olarak hareket eden kuruluşlarımızın ana hedefidir.

Emniyet evden eve nakliyat kayseri kuruluşlarımda hedefe ulaşmak için hukuk ve etik kuralları çerçevesinde ilerlerken;

  • Dürüstlük
  • Güven
  • Saygı
  • Odaklılık
  • Duyarlılık
  • Sosyal Sorumluluk
  • Yeterlilik
  • Çevre Bilinci
  • Kalite
  • Kararlılık