0536 311 72 59 

0554 530 97 48


Kayseri İller arası nakliyat , Türkiye geneli kayseri şehirden şehire evden eve taşımacılık . hizmeti sunyoruz ev taşıma sektöründe çok az şikayet, genelde iyi yorumlar alan kaliteli firmalardır. Özellikle şehirler arası ev eşyası taşıma işlerinizde sizlere önerebileceğimiz Türkiye'nin sektörel bazda en iyi firmayız. Başta

Kayseri evden eve nakliyat olmak üzere tüm bölgelerimize ev eşyası taşıma hizmetini büyük bir titizlikle ev taşıma fırmasıyız. şehirlerarası nakliyat alanında olmasa olması Narin veya hususi materyaller adına özel paketleme usulleri uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi beyaz eşya ve cihazlar için, çeşitli paketleme materyali uygulanmaktadır. Ağır mobilyalar özenle korunaklanır. Monte işleri için birikim sahibi personelimiz mevcuttur. Eşyalarınızın hasar almaması gayesiyle özel ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

kayseri şehirlerarası nakliyat alanında Eşya taşıma asansörleri, dikkatle kurulur. Asansör kamyonunun kurulacağı yere tam olarak yanaşması ve taşıyıcı bölümün kolay bir biçimde inip çıkması ve titrememesi gereklidir Asansörcümüz mesleğinde tecrübelidir. kayseri de asansörlü taşımacılık sayesinde kurumumuz, kayseri ve yakınlarında olan evinizde eşyalarınızı kısa zamanda ve sağlam bir biçimde taşıma aracının yanına indirerek araca yüklemekte ve benzer biçimde yukarıya çıkarmaktadır. Ağır eşyaların diğerlerinden önce paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi mühimdir. Büyük eşyalar dayanıklı olduğundan öncelikli konumlandırılır. Kırılgan ev eşyaları ve cihazlar ağır mobilyaların üstüne yerleştirilir.
Kayseri İller arası nakliyat ve yakınlarında şehirler arası nakliyat ve ofis taşıma alanında da hizmet veren işletmemiz, sözü edilen alandaki organisazyonlarında eşya ve yükleriniz zamanında ve dikkatle taşınaçağı için ciddi oranda daha özenli hareket etmektedir.