0536 311 72 59 

0554 530 97 48

hizmet sunmayı amaçlıyoruz. kayseri evden eve Taşımacılık sektöründeki deneyimlerimiz bize Türkiye' deki binlerce firmaya ve aileye hizmet etmemize olanak sağlamıştır. firmamız evden eve nakliyat sektöründe Eğitimli personelimiz, müşterilerimizin her türlü evden eve nakliyat ihtiyaçlarını özveriyle ve profesyonel bir tutumla gidememektedirler.

Kayseri evden eve nakliyat, ta Müşterilerimizin ihtiyaçlarını öğrenmek başarımızın anahtarıdır. Eksperlerimiz kayseri şehir içi veya kayseri şehir evden eve taşıma, ve nakliyelerinizde yardımcı olabilmek için her aşamada yanınızda olacaklar. Eşyalarınızın geniş kapsamlı servis anlayışımızla yeni yerleşim yerinize en dikkatli, güvenli ve kolay şekilde nakliyesini garanti ediyoruz. kayseri' da nakliyat denildiğinde akla gelen ilk firma olan kayseri emniyet nakliyat Tüm Türkiye' ye evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Eşyanızı dünya standartlarına uygun paketleyip taşıyoruz. Bu işlemlerde eğitimli ve tecrübeli personel istihdamı ile modern araçlar, özel taşıma malzemesi kullanıyoruz.

Kayseri Emniyet evden eve nakliyat, evden eve nakliyat sektörüne 2000 yılında ilk adımını atarak siz değerli müşterilerine kaliteli,güvenli bir hizmet anlayışı sunmaktadır.kayseri evden eve nakliyat prensiplerinde eşyanız eşyamızdır prensibiyle çalışmaktadır.kayseri evden eve nakliyat şirketi, olarak hedefimiz daima müşteri kaybetmek değil müşteri kazanmaktır.

 

Yılların bize verdiği tecrübeyle firmamız dahada büyüyerek,gelişerek siz değerli müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor.kayseri evden eve nakliyat" güvenilir firma yolunda müşterilerine güvenli seçenekler sunarak ne kadar güvenli bir firma olduğunu göstermiş bulunmaktadır.

 

Kayseri Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşıma hizmetlerinde faaliyet gösteren kayseri emniyet Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat hizmeti kapsamında Türkiye'nin tüm şehirlerine Nakliyat ve Evden Eve Nakliyat hizmeti vermektedir.

 1. TAŞIMA ÖNCESİ YAPILACAKLAR

 • Taşınmadan 24 saat önce buzdolabının defrost edilmesi,
 • Bulaşık, çamaşır ve kurutma makinelerinin içlerinin boşaltılması ve hortumlarının sökülmesi,
 • Elektrikli cihazların fişlerinin çıkarılması,
 • Mutfakta bulaşık bırakılmaması,
 • Ütünün içerisindeki suyun boşaltılması,
 • Yanınızda götüreceğiniz kıymetli ve değerli eşyaların hazırlanması,
 • Apartman yöneticileri, site yönetimi ve apartman görevlilerinin taşınma hakkında bilgilendirilmesi,
 • Gazete, ekmek servisinin iptal edilmesi,
 • Mümkünse asansörün taşınma sırasında kullanılması için izin alınması (taşınmayı çok hızlandırır),
 • Taşınma sabahı için evinizin önünde kamyon için park yeri ayrılması,
 • Yeni evdeki ilk gün için giyeceklerin yanınızda götürülmesi,

 

Etiketler

 

Kayseri Evden Eve Nakliyat, Kayseri Evden Eve Taşımacılık, Kayseri Şehirler Arası Nakliyat, Kayseri Evden Eve ,Kayseri Nakliyat ,Kayseri Evden Eve Nakliyat ,Kayseri Evden Eve Depolama ,